KANCELARIA ADWOKACKA adw. dr Michał Bąba

56-400 Oleśnica, Kilińskiego 4b/2

71 314... 13 98więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Opis działalności

 

Adwokat dr Michał Bąba - studiował prawo na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, Ludwig-Maximilians - Universität w Monachium oraz na Uniwersytecie w Lipsku. Studia Prawnicze ukończył w 2002 r. Tytuł doktora nauk prawnych uzyskał w 2009. Egzamin sędziowski zdał w 2007 r. Wykładał prawo pracy na WPAiE UWr. Obecnie prowadzi zajęcia z prawa pracy na Humboldt  Universität w Berlinie, z prawa spółek na Uniwersytecie Ekonomicznym, współpracuje także z Uniwersytetem Przyrodniczym oraz z Wydziałem Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Podczas aplikacji sądowej doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w kancelariach prawnych. Współpracował m.in. z GetinBankiem. Po zdanym egzaminie sędziowskim pracował jako asystent w Wydziale Gospodarczym Sądu Okręgowego. Prowadzi szkolenia. Specjalizuje się w prawie karnym, gospodarczym, prawie spółek, prawie pracy, prawie administracyjnym oraz w prawie odszkodowań.  Angażował się w prace nad projektem do ustawy o Państwowej Inspekcji Pracy – doradzał posłance Ewie Wolak.


---
Kancelaria specjalizuje się w szerokiej gamie dziedzin prawa, m.in. cywilnym, gospodarczym, administracyjnym, nieruchomości, ubezpieczeniowym i pracy. Główną częścią działalności Kancelarii jest obsługa prawna firm, choć reprezentujemy także klientów indywidualnych. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim etyką zawodową oraz wybieraniem rozwiązań najkorzystniejszych finansowo dla naszych klientów.

W ramach współpracy z innymi prawnikami Kancelaria kooperuje z kancelariami adwokackimi, radców prawnych w kraju oraz kancelariami prawnymi i podatkowymi na obszarze Unii Europejskiej.

Zaufanie Klientów jest dla nas największym zyskiem i buduje nasz prestiż. Rozwiązanie problemu nie jest ostatecznym celem naszych działań, jest jedynie środkiem do tego, by stać się partnerem w drodze do sukcesów naszych Klientów.

---

dobryprawnik.net

 

Kontakt

56-400 Oleśnica,
Kilińskiego 4b/2

71 314... 13 98więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: zamknięte

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd